КВЦ Парковий

Конгресно-виставковий центр «Парковий» — сучасний унікальний комплекс, що спеціалізується на наданні площ в оренду для проведення заходів різного формату: виставки, конференції, конгреси, круглі столи, форуми, презентації, семінари, концерти та приватні заходи.

Нашим гостям ми пропонуємо такі площі для організації та проведення заходів:

  • Конгресно-концертний зал площею 750-1800 м2, з можливістю розміщення до 1200 осіб.
  • Загальний виставковий простір площею 3200 м2, з можливістю одночасного розміщенния до 3000 осіб.
  • Великий виставковий зал загальною площею 2000 м2, з можливістью адаптування та зонування простору за допомогою мобільних перегородок.
  • Малий виставковий зал загальною площею 1200 м2, з можливістью адаптування та зонування простору за допомогою мобільних перегородок.
  • Малі конференц-зали, конференц і переговорні кімнати від 50 до 300 м2, з можливістью адаптування та зонування простору за допомогою мобільних перегородок.
  • Тераса з мобільним складаним дахом загальною площею 650 м2, спроектована для проведення заходів у теплі пори року.
  • Віткритий концертний майданчик загальною площею 5500 м2, з можливістю розміщення 8000 гостей.
  • Підземний паркінг і відкриті парковки.

Всі приміщення оснащені суперсучасним мультимедійним обладнанням та мобільними перегородками, які дозволяють трансформувати простір до розмірів, які необхідні для проведення заходу. Ультрасучасна технічна база в синергії з функціональним наповненням КВЦ «Парковий» дозволяє реалізувати практично будь-який event-проект: від міжнародних форумів, виставок та конференцій до презентацій автомобілів, симфонічних і рок концертів, боксерських турнірів і fashion-показів.

За період роботи конгрессно-виставкового центру «Парковий» для проведення своїх конференцій його вибрали такі компанії, як Hewlett Packard, Samsung, Syngenta, Basf, тут проходили покази в рамках Ukrainian Fashion Week та Mercedes Fashion Days, свої нові моделі авто презентували Lexus, BMW, Range Rover, Porsche, Volvo, AUDI. На відкритому концертному майданчику провели концерти Steve Aoki, Іван Дорн, гурт "Антитіла". Також «Парковий» приймав засідання представників ООН, благодійний захід від UNICEF і став офіційною локацією конкурсу Eurovision 2017.

Конференц-зали: